Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Mieszanka SPORT

Mieszanka SPORT zawiera wysokiej jakości nasiona traw, dzięki czemu umożliwia stworzenie trawników o doskonałych właściwościach użytkowych, a zarazem estetycznych. Główną zaletą mieszanki SPORT jest duża odporność na wydeptywanie. Dzięki specjalnemu składowi, trawnik zyskuje elastyczność i zdolność do szybkiego regenerowania się po intensywnym użytkowaniu. Jest to szczególnie ważne dla osób prowadzących obiekty sportowe, takie jak boiska piłkarskie czy korty tenisowe, gdzie darń poddawana jest dużym obciążeniom.

Gęste i trwałe zadarnienie mieszanki SPORT

Przygotowana mieszanka daje nie tylko silny, odporny trawnik, ale także gęste i estetycznie prezentujące się zadarnienie. Użytkownicy będą zachwyceni pięknym, soczyście zielonym kolorem oraz równomierną wysokością i gęstością trawy. Wszystko to sprawia, że mieszanka SPORT doskonale sprawdzi się również na prywatnych posesjach, gdzie duża eksploatacja trawnika wymaga zastosowania trwałych gatunków traw.

Wymagania pielęgnacyjne mieszanki SPORT

Mimo licznych zalet mieszanki SPORT warto pamiętać o konieczności dbałości o trawnik. Ze względu na powolne tempo wzrostu traw, istotne jest regularne koszenie, podlewanie i nawożenie, by zachować jego optymalną kondycję. Właściwa pielęgnacja pozwoli cieszyć się doskonałym wyglądem trawnika przez długie lata.

Opakowania:

20 kg / 700 m2, 5 kg / 175 m2, 2 kg / 70 m2, 1 kg / 35 m2, 0,5 kg / 17 m2

Norma wysiewu:
285 kg
ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe