Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Mieszanki traw

Jako wiodący producent mieszanek traw oferujemy bardzo duży wybór produktów w tej kategorii. Poszczególne mieszanki przeznaczone są do różnych celów. Za ich pomocą obsiać można przydomowe ogrody, eleganckie trawniki w reprezentacyjnych miejscach, a także miejskie parki i skwery. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszanki nasion traw wytwarzane w oparciu o międzynarodowe standardy.

Jakie mieszanki traw oferujemy?

Posiadamy w sprzedaży kilka rodzajów mieszanek, o zróżnicowanym przeznaczeniu. Przygotowujemy gazonowe mieszanki traw w dwóch wersjach: standardowej i VIP. Produkty należące do pierwszej kategorii doskonale sprawdzają się do obsiewania powierzchni przydomowych. Dzięki nim stworzyć można zieloną przestrzeń w prywatnych ogrodach, a także na placach zabaw czy skwerach. Produkty należące do kategorii VIP dedykowane są natomiast do tworzenia boisk, eleganckich trawników, a także do obsiewania miejskich terenďż˝w zielonych.

Oferowane przez nas mieszanki pastewne również dostępne są w dwóch wersjach: standardowej i profesjonalnej. Zależnie od składu wykorzystywać je można na pastwiskach położonych na różnego rodzaju glebach. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także propozycje dla drogowców. Posiadamy specjalne drogowe mieszanki traw do rekultywacji terenów wokół inwestycji. Można wysiewać je między innymi na skarpach czy też poboczach autostrad. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Paďż˝stwo takie, które będą pasować do Waszych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów i do zadawania pytań.

Zdjęcie Nazwa produktu Opakowanie Norma wysiewu Szczegďż˝y
ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe