Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Mieszanka OGRÓD

Mieszanka OGRÓD to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym, odpornym na wysychanie trawniku w miejscach o mniejszym nasłonecznieniu. Dzięki specjalnie dobranym nasionom traw, trawnik jest miękki i nie wymaga częstego koszenia. Proponowana mieszanka sprawdzi się zarówno w terenach parkowych, sadach czy ogrodach, jak i na przydomowych trawnikach.

Mieszanka OGRÓD na tereny średnio zacienione

Mieszanka została stworzona z myślą o zakładaniu nowoczesnych trawników w miejscach, gdzie panuje półcień. Składa się z nasion traw wysokiej jakości, które zapewniają gęsty i równomierny wzrost trawy. Dzięki temu trawnik wygląda estetycznie i zdrowo nawet przy ograniczonym dostępie do słońca.

Mniejsza konieczność koszenia i większa odporność na wysychanie

Kolejną zaletą mieszanki OGRÓD jest to, że nie wymaga częstego koszenia. Trawy rosną w umiarkowanym tempie, co pozwala uniknąć konieczności ciągłych zabiegów pielęgnacyjnych. Trawnik jest odporny na wysychanie, co może być szczególnie ważne w przypadku terenów narażonych na okresowe susze czy brak dostatecznej ilości opadów.

Wszechstronne zastosowanie mieszanki OGRÓD

Mieszanka OGRÓD to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla ogrodów przydomowych, ale także na tereny parkowe, sady czy inne ogrody. Jest również odpowiednia do zastosowania na trawnikach miejskich, gdzie często występuje problem z ograniczeniem nasłonecznienia, a jednocześnie istnieje potrzeba utrzymania estetycznego wyglądu zielonych przestrzeni. Ta uniwersalna mieszanka sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych obszarach.

Opakowania:

20 kg / 800 m2, 1 kg / 40 m2, 0,5 kg / 20 m2

Norma wysiewu:
250 kg
ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe