Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Mieszanka Uniwersalna

Mieszanka uniwersalna to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą stworzyć piękny, zielony trawnik, bez konieczności inwestowania w specjalistyczne produkty. Można ją stosować zarówno na terenach przydomowych, jak i osiedlowych oraz w ogrodach i zieleni miejskiej. Mimo że mieszanka ta dobrze znosi średnio intensywne użytkowanie, nie jest przeznaczona do celów sportowych, gdzie wymagana jest większa wytrzymałość na intensywne użytkowanie. Dla pragnących stworzyć trawnik odporny na deptanie przygotowaliśmy specjalną mieszankę SPORT, którą można wysiać zarówno przed domem, jak i na terenach obiektów sportowych.

Dobra zimotrwałość i małe wymagania glebowe mieszanki uniwersalnej

Jedną z głównych zalet mieszanki uniwersalnej jest jej dobra zimotrwałość. Trawnik posiany tą mieszanką będzie mniej podatny na uszkodzenia spowodowane mrozem czy opadami śniegu. Darń nie ma większych wymagań w zakresie warunków i rodzaju gleby, co sprawia, że można ją stosować praktycznie wszędzie – wystarczy jedynie podłoże o umiarkowanej żyzności.

Pielęgnacja trawnika z mieszanki uniwersalnej

Trawnik z mieszanki uniwersalnej nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji, co sprawia, że nawet osoby bez doświadczenia w ogrodnictwie mogą poradzić sobie z jej uprawą. Wystarczy regularne nawadnianie, przycinanie i stosowanie nawozów o umiarkowanym składzie. Dzięki temu trawnik będzie zdrowy, gęsty i zielony przez cały sezon.

Wprowadzenie mieszanki uniwersalnej to inwestycja w piękny i zdrowy krajobraz przydomowego ogrodu czy osiedlowej zieleni miejskiej. Dzięki swoim wszechstronnym zastosowaniom, dobrej zimotrwałości i niewielkim wymaganiom glebowym, ta mieszanka trawnikowa to idealne rozwiązanie dla osób pragnących cieszyć się zielonym trawnikiem przez cały sezon.

Opakowania:

20 kg / 900 m2, 5 kg / 225 m2, 2 kg / 90 m2, 1 kg / 45 m,2 0,5 kg / 22 m2, 0,25 kg / 11 m2, 0,1 kg / 4 m2

Norma wysiewu:
225 kg
ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe